За Нас

Ново место во градот за убави дружби, забава и вкусни кулинарски искуства.

Ве каниме да уживате во комфорна и пријатна атмосфера проследена со акустични звуци, скара на жар, свежа риба и морски специјалитети ...

Нашите кулинарски шефови ќе се погрижат да ви го разубават денот со вкусна порција храна направена со многу љубов, специјално за вас!

Повелете Ве очекуваме!


11 Октoмври бр.56

Препорачуваме онлајн резервација
* добивате одговор од ресторанот во рок од неколку минути
Добивате: попусти, поени за вредносен ваучер, можност за оценка и коментар

Овој ресторан не прима online резервации, No reservations Јавете се директно во ресторанот

Одберете датум

Одберете термин

Одберете гости

Login

Детали

Адреса Адреса: 11 Октoмври бр.56
Места за седење (внатре) Места за седење (внатре): 50
Места за седење (надвор) Места за седење (надвор): 130
Паркинг Паркинг: Бесплатен
Картички Картички:
Домашни миленици Домашни миленици: Не
Пристапно Пристапно: Да
Јазици Јазици: Англиски
Музика Музика: Акустична музика во живо
Отворен на Отворен на: 2022
Посети Посети: 16454

Понеделник 08:00 - 00:00 Нема настани

Вторник 08:00 - 00:00 Нема настани

Среда 08:00 - 00:00 Нема настани

Четврток 08:00 - 00:00 Нема настани

Петок 08:00 - 01:00 Акустична жива музика

Сабота 09:00 - 01:00 Акустична жива музика

Недела 12:00 - 00:00 Нема настани

Коментари

4.8

Храна4.9

Услуга4.8

Амбиент4.8

Цена4.6

Последни коментари

Ivica P. на 16.07.2022 коментирано:
Одлична храна и топ услуга

Оцена5
Maja Ristovska на 17.08.2022 коментирано:
Kvalitetot na hranata e odlicen,no spored mene porciiti bi trebalo da bidat po obemni.

Оцена5
Maja Ristovska на 25.08.2022 коментирано:
Одлично ⭐⭐⭐⭐⭐

Оцена5
Poposki borche на 21.11.2022 коментирано:
Пристојно,добра услуга,одлична музика,храна солидно,цени прифатливи.

Оцена4.25
Zlatko на 11.02.2023 коментирано:
Good

Оцена4.25
Poposki borche на 27.02.2023 коментирано:
Одлично и вкусно.

Оцена4.5
Дијана Мицевска на 30.04.2023 коментирано:
Превкусна храна и одлична услуга

Оцена5
Ana Gotikj на 18.06.2023 коментирано:
Ubavo mesto so ubava hrana.

Оцена5

Контакт