За Нас

Гостилница Дома се наоѓа на источниот дел од Скопје на само 13км од центарот на градот во нас.Илинден.

Гостилницата плени со амбиент во дрво и камен, две летни тераси, две ВИП простории и просторија за организирана прослава.

Гостилницата работи успешно од 2008 година и е препознатлива по вкусот на прекрасното свежо ребро, бела вешалица, шарска плескавица ...

Скарата се подготвува на жар и месото се продава на кило. Амбиентот се надополнува со добра музика.


Ул. 9 бр. 124 Илинден

Препорачуваме онлајн резервација
* добивате одговор од ресторанот во рок од неколку минути
Добивате: попусти, поени за вредносен ваучер, можност за оценка и коментар

Овој ресторан не прима online резервации, No reservations Јавете се директно во ресторанот

Одберете датум

Одберете термин

Одберете гости

Login

Детали

Адреса Адреса: Ул. 9 бр. 124 Илинден
Места за седење (внатре) Места за седење (внатре): 70
Места за седење (надвор) Места за седење (надвор): 90
Паркинг Паркинг: 100
Картички Картички: Credit cards Credit cards Credit cards
Домашни миленици Домашни миленици: Не
Пристапно Пристапно: Да
Јазици Јазици: Англиски
Музика Музика: Староградска
Отворен на Отворен на: 2008
Посети Посети: 88306

Понеделник 09:00 - 00:00 Нема настани

Вторник 09:00 - 00:00 Нема настани

Среда 09:00 - 00:00 Нема настани

Четврток 09:00 - 00:00 Нема настани

Петок 09:00 - 01:00 Нема настани

Сабота 09:00 - 01:00 Нема настани

Недела 09:00 - 00:00 Нема настани

Мени

360° Преглед и Локација

Коментари

4.8

Храна4.9

Услуга4.9

Амбиент4.7

Цена4.5

Последни коментари

Горан Димчевски на 05.12.2018 коментирано:
----

Оцена5
Горан Димчевски на 19.12.2018 коментирано:
.....

Оцена4.75
Marko Naumovski на 07.04.2019 коментирано:
Odlicna hrana i personal, samo treba podobra ventilacija na mestata za pusaci.

Оцена4.75
Ljupcho Rojchinov на 14.05.2019 коментирано:
odlicna usluga ...prifatlivi ceni....brza usluga ....ljubezen personal.

Оцена5
Горан Димчевски на 09.06.2019 коментирано:
......................................

Оцена5
Oliver Gjorgjiev на 09.09.2019 коментирано:
Одлична услуга и храна

Оцена5
Anita Ivanova на 27.09.2019 коментирано:
Odlicna hrana i usluga.

Оцена5
Kristina Petrovska Dodevska на 21.10.2019 коментирано:
Се е одлично !

Оцена5
Milosh Aleksikj на 22.12.2019 коментирано:
Prijatna atmosfera ,dobra usluga ,kvalitetna hrana , Odlicno

Оцена4.5
Анџела Брајановска на 25.12.2019 коментирано:
Професионални

Оцена5
Ivan gosevski на 20.01.2020 коментирано:
Prekrasen personal

Оцена4.5
Симона Пиркова на 15.02.2020 коментирано:
Одличен амбиент, одлична услуга, вкусна и квалитетна храна.

Оцена5
Emilija Stojanovska на 10.03.2020 коментирано:
Одлично

Оцена4.5
DAVID T. на 12.07.2020 коментирано:
Odlicno!!

Оцена5
Наташа Радеска Крстевска на 25.11.2021 коментирано:
Супер скара, амбиент и услуга

Оцена4.5
Biljana Krzovska на 07.03.2022 коментирано:
Одличен амбиент.

Оцена4.5
Marija Petreska на 26.06.2022 коментирано:
Prekrasen ambient so vkusna hrana i pristapni ceni

Оцена5
Дејан Ристовски на 25.10.2022 коментирано:
Perfect Food and stuff

Оцена4.25
Гоце Димовски на 25.10.2022 коментирано:
bez komentar

Оцена5
Nikola Tasevski на 18.03.2023 коментирано:
Slaba higiena, mestoto izgleda dosta zapostaveno.

Оцена4
Daniela Zimbakova на 11.06.2023 коментирано:
Превкусна храна , одлична услуга едноставно најдобри.

Оцена5
Zoran Saltamarski на 12.06.2023 коментирано:
👌👌

Оцена4.25
Bojan Blazev на 15.06.2023 коментирано:
OK ALL

Оцена5
Lubomir Gajic на 03.07.2023 коментирано:
Брза услуга, одлична храна

Оцена4.75
Josevska aleksandra на 18.07.2023 коментирано:
Sekogash ljubezni kelneri ,usluga na nivo dostapni ceni za secij dzep ,I najvaznoto prevkusna hrana ❤

Оцена4.75
Darko Dimoski на 26.07.2023 коментирано:
Брза услуга и одлична храна.

Оцена5
Игор Грнчаревски на 16.09.2023 коментирано:
Rezervirav on-line, koga otidov tamu, na rezervirano datum i vreme, nikade me nemase vo rezervacija, neodgovorna rabota, sepak kelnerot bese ljubezen I ne primi bilo kade, t.e.vnatre a ima rezervirano na terasa

Оцена4.75
KRSTANA GEORGIEVSKA на 25.12.2023 коментирано:
Se beshe ok.

Оцена4.25
Renata Najdovska Perlin на 11.02.2024 коментирано:
Odlicna usluga, I hrana so vrven kvalitet. Ubav ambient I ceni za sekogo.Vi blagodaram.

Оцена5
Aleksandar Petrovski на 29.02.2024 коментирано:
Задоволувачки.

Оцена4.5
Bojan Blazev на 02.04.2024 коментирано:
ok ALL

Оцена5
Daniela Zimbakova на 08.04.2024 коментирано:
Najdobri

Оцена5

Контакт