За Нас

Дојрана е ресторан со долга традиција во кој се служи вкусна национална храна, разни специјалитети на скара, прасечко и јагнешко печење, свежа риба.

Посебно ви препорачуваме во утринските часови да ја пробате највкусната телешка и шкембе чорба во градот.

Резервација

веднаш ќе ве поврземе директно со ресторанот

Како работи?

Нашата централа со бројот

02 3085600

ќе ве повика на вашиот мобилен број, од кога ќе одговорите ќе ве поврземе директно со ресторанот.

Овој ресторани не прима online нарачки, No reservations Користете ја услугата Бесплатен повик.

Одберете датум

Одберете термин

Одберете гости

Детали

Адреса Адреса: Ул. 513 бр. 22 б
Места за седење (внатре) Места за седење (внатре): 170
Места за седење (надвор) Места за седење (надвор): 80
Паркинг Паркинг: 100
Картички Картички: Credit cards Credit cards
Домашни миленици Домашни миленици: Не
Пристапно Пристапно: Да
Бесплатно Wifi Бесплатно Wifi: Да
Јазици Јазици: Англиски
Музика Музика: Интернационална
Отворен на Отворен на: 01.01.1987
Посети Посети: 16185

Понеделник 07:00 - 00:00 Нема настани

Вторник 07:00 - 00:00 Нема настани

Среда 07:00 - 00:00 Нема настани

Четврток 07:00 - 00:00 Нема настани

Петок 07:00 - 01:00 Нема настани

Сабота 07:00 - 01:00 Нема настани

Недела Затворено Нема настани

Мени

ВО ИЗРАБОТКА
  • Новото мени ќе биде објавено наскоро

360° Преглед и Локација