За Нас

Барик е раздвижена гостилница во Скопје која неодамна се пресели на улица Боемска во Дебар Маало.

Овој пријатен ресторан е омилен меѓу локалното население, нудејќи вкусови на автентична македонска кујна во жива и пријатна атмосфера.

Со својот пријателски персонал, раздвиженоста и вкусната храна, Барик е совршено место за уживање со пријателите или семејството.

Дојдете и уживајте во вкусовите на Македонија и доживејте ја топлината на балканското гостопримство во Барик!


Ѓорѓи Пешков бр.5

Препорачуваме онлајн резервација
* добивате одговор од ресторанот во рок од неколку минути
Добивате: попусти, поени за вредносен ваучер, можност за оценка и коментар

Овој ресторан не прима online резервации, No reservations Јавете се директно во ресторанот

Одберете датум

Одберете термин

Одберете гости

Login

Детали

Адреса Адреса: Ѓорѓи Пешков бр.5
Места за седење (внатре) Места за седење (внатре): 50
Места за седење (надвор) Места за седење (надвор): 30
Паркинг Паркинг: Зона ПОЦ
Картички Картички: Credit cards Credit cards
Домашни миленици Домашни миленици: Не
Пристапно Пристапно: Да
Јазици Јазици: Англиски
Музика Музика: Амбиентална
Отворен на Отворен на: 2016
Посети Посети: 49843

Понеделник 08:00 - 00:00 Нема настани

Вторник 08:00 - 00:00 Нема настани

Среда 08:00 - 00:00 Нема настани

Четврток 08:00 - 00:00 Нема настани

Петок 08:00 - 01:00 Нема настани

Сабота 08:00 - 01:00 Нема настани

Недела 08:00 - 00:00 Нема настани

Мени

360° Преглед и Локација

Коментари

4.7

Храна5

Услуга4.3

Амбиент4.4

Цена5

Последни коментари

Александра Тасевска на 04.05.2022 коментирано:
Super beshe i uslugata i hranata. Odlichno si pominavme.

Оцена4.5
Svetlana Gligorovska на 24.09.2022 коментирано:
prijatna atmosfera, odlicna usluga

Оцена5
Slavica Nikolikj на 05.06.2023 коментирано:
Odlicna hrana i usluga

Оцена5
Kiro Velkovski на 21.08.2023 коментирано:
Worth coming back. And again, and again!

Оцена5
Elena Bibovska на 16.02.2024 коментирано:
Одлична храна, услуга и пристапни цени. Топло го препорачувам.

Оцена5
Дарко Бојовски на 09.04.2024 коментирано:
Храната беше прекрасна.

Оцена4.25
Elena Bibovska на 13.04.2024 коментирано:
Strašno loša usluga, kade što postar iskompleksiran kelner e krajno drzok na kulturno postaveni prašanja i na rezervacija napravena den prethodno kažuvaat deka nema masa bidejkji ne zapišale. Kje razmislam dali voopšto kje sednam povtorno.

Оцена4

Контакт