За Нас

Традицијата која што трае 15 години во Куманово, од сега имате можност да ја доживеете и во Скопје.

Повелете во нашиот ресторан каде што квалитетот е бесценет, амбиентот неповторлив, уживањето комплетно.

Ве очекуваме.


Партенија Зографски бр. 34

Препорачуваме онлајн резервација
* добивате одговор од ресторанот во рок од неколку минути
Добивате: попусти, поени за вредносен ваучер, можност за оценка и коментар

Овој ресторан не прима online резервации, No reservations Јавете се директно во ресторанот

Одберете датум

Одберете термин

Одберете гости

Login

Детали

Адреса Адреса: Партенија Зографски бр. 34
Места за седење (внатре) Места за седење (внатре): 100
Места за седење (надвор) Места за седење (надвор): 80
Паркинг Паркинг: 60
Картички Картички: Credit cards Credit cards
Домашни миленици Домашни миленици: Не
Пристапно Пристапно: Да
Јазици Јазици: Англиски
Музика Музика: Староградска, Етно
Отворен на Отворен на: 12.17.2014
Посети Посети: 110447

Понеделник 08:00 - 00:00 Група Happy End

Вторник 08:00 - 00:00 Група Естрада

Среда 08:00 - 00:00 Група Естрада

Четврток 08:00 - 00:00 Група Естрада

Петок 08:00 - 01:00 Група Седенка

Сабота 08:00 - 01:00 Група Седенка

Недела 08:00 - 00:00 Група Happy End

Мени

360° Преглед и Локација

Коментари

4.4

Храна4.5

Услуга4.5

Амбиент4.4

Цена4.2

Последни коментари

Слободан Пешиќ на 29.10.2018 коментирано:
Супер доживување со пријателите од Атина. Храната, услугата, амбиентот и цената супер. Верувајте ми и ден денес во Атина се зборува за баба Цана.

Оцена5
Nikola Avramoski на 03.12.2019 коментирано:
Солидна храна, прикатен амбиент, солидна услуга

Оцена3.75
Vase Markov на 21.01.2020 коментирано:
Прекрасен амбиент,врвна услуга,вкусна храна.Освен што резервацијата направена преку ресторани.мк не беше евидентирана во ресторанот.

Оцена4.5
Анита Поповска на 03.02.2020 коментирано:
Супер поминат неделен ден. Одлична храна, услуга, амбиент, музика. Браво дечки!

Оцена5
NATASA VLAHOVIC на 04.02.2020 коментирано:
Hrana, atmosfera i usluga dobri.

Оцена3.75
Emilija Stojanovska на 10.03.2020 коментирано:
Разочарување

Оцена2
Ema Grujeska на 10.03.2020 коментирано:
Odlicni

Оцена4.75
Љубомир Георгиевски на 27.06.2020 коментирано:
Прекрасен амбиент, одлична услуга

Оцена4.5
Hristofor Nasevski на 29.09.2020 коментирано:
odlicna hrana

Оцена3.5
Ivica P. на 10.02.2021 коментирано:
Вкусна храна, пристапни цени, амбиент и услуга одлични

Оцена5
Borjan на 09.06.2021 коментирано:
Odlicno beshe sve

Оцена4.75
Svetlana Gligorovska на 16.12.2021 коментирано:
ubav ambient vkusna hrana

Оцена5
Goran Georgievski на 14.03.2022 коментирано:
Se bese vo najdobar red.

Оцена4.25
Svetlana Gligorovska на 28.03.2022 коментирано:
Odlicna usluga, vkusna hrana, preubav ambient.

Оцена5
Svetlana Gligorovska на 28.03.2022 коментирано:
Odlicna usluga, vkusna hrana, preubav ambient.

Оцена5
Anastasija Radisavljsv на 18.04.2022 коментирано:
Prekrasna usluga i hrana, sekoja chest. Zeljancheto so kajmak za posebna pofalba.

Оцена4.5
Milosh Aleksikj на 20.06.2022 коментирано:
kelnerot e od berovo

Оцена4.25
Валентина П. на 05.07.2022 коментирано:
Услугата е бавна,нема понуда од напишаното во менито,храната просечна.

Оцена2.5
Ivan Ajtarski на 20.08.2022 коментирано:
Супер

Оцена4.5
Aneta Trpevska на 24.10.2022 коментирано:
Храната беше одлична,свежа,добро приготвена

Оцена4.5
Љубица Баткоска на 01.11.2022 коментирано:
Најдобри!

Оцена4.75
kosta pavlovski на 23.11.2022 коментирано:
Odlicno jadenje

Оцена4.25
Александар Темелковски на 09.12.2022 коментирано:
Храната е стандардно добра исто и услугата, келнерите да не ги забораваат нарачките. Амбиентот е пријатен.

Оцена4
Kristijan Tosheski на 04.01.2023 коментирано:
Одлична храна, широк избор и перфектна атмосфера.

Оцена5
Lidija Nikovska на 17.01.2023 коментирано:
Ubav ambient,dobro usluga,cisto,samo rebroto vo furna sto go jadev ne mi se dopadna,za taa Cena,ocekuvav povkusno I poubavo,pozdrav

Оцена3.5
Zoran Nikolovski на 17.02.2023 коментирано:
Zadovolen od se

Оцена4.75
Анета Пешначка на 18.03.2023 коментирано:
Solidno

Оцена4.25
Slagjana Azmanovska на 19.03.2023 коментирано:
Прекрасно место. Убав амбиент со вкусна храна. Одлична услуга.

Оцена5
Verche Lazarova на 21.03.2023 коментирано:
Храната е одлична, но во менито треба да се нагласи кај даските за колку луѓе е, а не да се донесе една Данска па да се наплати за две лица

Оцена3.5
Ilija на 03.04.2023 коментирано:
Ne ubavo Selsko meso

Оцена3.25
Весна Анчевска на 25.05.2023 коментирано:
Одлична атмосвера, услуга и вкусна храна

Оцена5
Branislav dimitrovski на 02.10.2023 коментирано:
Idealno

Оцена5
Iva Jovanovski на 25.12.2023 коментирано:
5ka

Оцена5
Kristijan Koskarov на 27.02.2024 коментирано:
Odlicna hrana i usluga

Оцена5
Elena Bibovska на 07.05.2024 коментирано:
Малку поспора услуга поради недостиг на келнери. Газдата да размисли за вработување на повеќе персонал. Храната солидна.

Оцена4.25
Моника И. Кантарџиоска на 10.06.2024 коментирано:
Препорачувам

Оцена5
Mende Stojanoski на 04.07.2024 коментирано:
Sve 5 👍

Оцена5

Контакт