За Нас

Хотел Милениум е атрактивен хотел, конструиран и дизајниран во барок стил, Битолска традиција во нова современа архитектура и беспрекорен ентериер за автентично чувство.

Ресторанот е лоциран во срцето на Битолскиот Широк сокак-улица која го отсликува времето, историјата, минатото со својата препознатлива архитектонска градба. Само 200м од градскиот цасовник.

Хотелот располага со 22 стандардни соби,4 луксузни апартмани,ресторан со 50седишта,сепаре за состаноци-лоби бар со 20 седишта, семинарска сала со капацитет од 60 седишта, сопствен паркинг (15 паркинг места)обезбеден со сигурносни камери. Секоја соба е опремена со ТВ приемник,кабловска програма,интернет конекција, минибар, директна телефонска врска, детектори за пожар и чад, автоматски клима уред,купатила целосно опремени со тоалетна галантерија и фенови, ексклузивни туш кабини со сауна и џакузи када во апартманите, електронски безбедносен систем клуч-картица, 24 часа рецепција, депозит сеф за секоја соба.

Маршал Тито бр.48 (широк сокак)

Резервација

веднаш ќе ве поврземе директно со ресторанот

Како работи?

Нашата централа со бројот

02 3085600

ќе ве повика на вашиот мобилен број, од кога ќе одговорите ќе ве поврземе директно со ресторанот.

Овој ресторани не прима online нарачки, No reservations Користете ја услугата Бесплатен повик.

Одберете датум

Одберете термин

Одберете гости

Детали

Адреса Адреса: Маршал Тито бр.48 (широк сокак)
Места за седење (внатре) Места за седење (внатре): 70
Места за седење (надвор) Места за седење (надвор): 30
Паркинг Паркинг: 15
Картички Картички: Credit cards Credit cards
Домашни миленици Домашни миленици: Не
Пристапно Пристапно: Да
Бесплатно Wifi Бесплатно Wifi: Да
Јазици Јазици: Англиски
Музика Музика: Интернационална
Отворен на Отворен на: 20.06.2007
Посети Посети: 10097

Понеделник 07:00 - 00:00 Нема настани

Вторник 07:00 - 00:00 Нема настани

Среда 07:00 - 00:00 Нема настани

Четврток 07:00 - 00:00 Нема настани

Петок 07:00 - 01:00 Нема настани

Сабота 07:00 - 01:00 Нема настани

Недела 07:00 - 00:00 Нема настани

Мени

ВО ИЗРАБОТКА
  • Новото мени ќе биде објавено наскоро

360° Преглед и Локација