За Нас

Bella Vista - Lounge Bar & Restaurant е прекрасен италијански ресторан, лоциран во срцето на Скопје.

Место кое нуди прибежиште од бурната динамика на урбаната средина, кое се слева во пријатна и опуштена атмосфера, беспрекорно надополнета од богатата палета на вкусно приготвена храна, која се служи и која го задоволува секое сетило. "Овој lounge bar & restaurant" нуди прекрасно италијанско мени на кое никој не може да му одолее.

Вистинска можност за дружење и искусување на овој прекрасен ресторан во главниот град.

Уживајте со сите сетила во уникатноста на италијанската кујна!


Овој ресторан не прима online резервации, No reservations Јавете се директно во ресторанот

Одберете датум

Одберете термин

Одберете гости

Login

Детали

Адреса Адреса: Кеј 13 Ноември 2/4 лок. 13
Места за седење (внатре) Места за седење (внатре): 150
Места за седење (надвор) Места за седење (надвор): 140
Паркинг Паркинг: Зона
Картички Картички: Credit cards Credit cards Credit cards
Домашни миленици Домашни миленици: Не
Пристапно Пристапно: Да
Јазици Јазици: Англиски
Музика Музика: Амбиентална
Отворен на Отворен на: 26.12.2013
Посети Посети: 58632

Понеделник 08:00 - 00:00 Нема настани

Вторник 08:00 - 00:00 Нема настани

Среда 08:00 - 00:00 Нема настани

Четврток 08:00 - 00:00 Нема настани

Петок 08:00 - 01:00 Нема настани

Сабота 08:00 - 01:00 Нема настани

Недела 08:00 - 00:00 Нема настани

Мени

360° Преглед и Локација

Коментари

3.8

Храна4

Услуга4

Амбиент4

Цена3

Последни коментари

Milosh Aleksikj на 07.01.2020 коментирано:
preubavo mesto,prijaten ambient,usluzen personal

Оцена3.75

Контакт

Гастро Патрола