Хотел Ресторан Александрија

Хотел Ресторан Александрија

favoriteДодај во омилени highlight_offТргни од омилени

За Нас

Лоциран во строгиот центар на градот, на самиот брег на Охридското езеро, со прекрасен поглед на градското пристаниште и езерското синило.
Вкусете ја најдобрата пица во градот, перфектно испечена во фурна на дрва. Или доколку вашиот избор се тестенини, риба, морска храна или некои од специјалитетите на скара ,соодветно искомбинирани со широката понуда на вина и останати пијалоци, нашиот персонал е секогаш тука за вашата посета ја направат пријатно уживање и искуство кое ќе сакате да го повторите.


Коста Абраш б.б Охрид

Препорачуваме онлајн резервација
* добивате одговор од ресторанот во рок од неколку минути
Добивате: попусти, поени за вредносен ваучер, можност за оценка и коментар

Овој ресторан не прима online резервации, No reservations Јавете се директно во ресторанот

Одберете датум

Одберете термин

Одберете гости

Login

Детали

Адреса Адреса: Коста Абраш б.б Охрид
Места за седење (внатре) Места за седење (внатре): 65
Места за седење (надвор) Места за седење (надвор): 140
Паркинг Паркинг: Зона
Картички Картички: Credit cards Credit cards
Домашни миленици Домашни миленици: Да
Пристапно Пристапно: Да
Јазици Јазици: Англиски
Музика Музика: Интернационална
Отворен на Отворен на: 24.07.2016
Посети Посети: 25424

Понеделник 08:00 - 00:00 Нема настани

Вторник 08:00 - 00:00 Нема настани

Среда 08:00 - 00:00 Нема настани

Четврток 08:00 - 00:00 Нема настани

Петок 08:00 - 01:00 Нема настани

Сабота 08:00 - 01:00 Нема настани

Недела 08:00 - 00:00 Нема настани

Мени

360° Преглед и Локација

Контакт