Ресторан Златно буре свадби

Ресторан Златно буре свадби

favoriteДодај во омилени highlight_offТргни од омилени

За Нас

Старо буре – Wedding & Pool Events е идеално место за вашите приватни и деловни прослави кое ќе ве остави без здив. На само 10 км од градскиот метеж се наоѓа совршениот спој на интимната природа и модерно опремениот простор со базен кој ги нуди сите услови за современо организирање на прослави според замислата на секој клиент.

Дозволете вашата фантазија да ја претвориме во реалност. Искуството и професионалноста на нашиот тим Ви стои на располагање за да Ви помогне при планирањето на секој детаљ, што ќе придонесе вашата прослава да биде запаметена низ годините.

Ве покануваме:
– да дојдете да уживате во единствениот изглед кој може да ги импресионира и клиентите со
највисоки критериуми
-да ја дегустирате уникатната храна професионално подготвена од врвните мајстори,

Располагаме со:
– капацитет од 350 седење или 1000 стоење луѓе,
– сопствен паркинг за 300 возила
– Wi Fi
– 8 апартмани
– лежалки и чадори за секој летен викенд да ви биде вистинско уживање
-отворен бар
– професионална услуга и врвен квалитет


Овој ресторан не прима online резервации, No reservations Јавете се директно во ресторанот

Одберете датум

Одберете термин

Одберете гости

Login

Детали

Адреса Адреса: С. Кучково
Места за седење (внатре) Места за седење (внатре):
Места за седење (надвор) Места за седење (надвор): 350
Паркинг Паркинг: 300
Картички Картички:
Домашни миленици Домашни миленици: Не
Пристапно Пристапно: Не
Јазици Јазици: Англиски
Музика Музика: По договор
Отворен на Отворен на: 2014
Посети Посети: 20393

Понеделник 09:00 - 00:00 Нема настани

Вторник 09:00 - 00:00 Нема настани

Среда 09:00 - 00:00 Нема настани

Четврток 09:00 - 00:00 Нема настани

Петок 09:00 - 00:00 Нема настани

Сабота 09:00 - 00:00 Нема настани

Недела 09:00 - 00:00 Нема настани

Мени

360° Преглед и Локација

Контакт