За Нас

Добредојдовте во нашиот пријатен, семеен ресторан! Нудиме богато мени со разновидни јадења. Имаме и големо детско игралиште на отворено за да ги забавуваме најмалите додека вие уживате во вашиот оброк. Со широкиот и отворен простор сме совршена локација за семејни прослави како што се родендени, годишнини, крштевки и мини свадби. Нашиот ведар и пријателски настроен персонал е посветен да ви овозможи пријатно искуство, без разлика дали ни се придружувате на брз ручек или посебна пригода. Се надеваме дека ќе се видиме наскоро! За викенди имаме музика во живо.


Овој ресторан не прима online резервации, No reservations Јавете се директно во ресторанот

Одберете датум

Одберете термин

Одберете гости

Login

Детали

Адреса Адреса: Бул. Илинден бр.124
Места за седење (внатре) Места за седење (внатре): 100
Места за седење (надвор) Места за седење (надвор): 100
Паркинг Паркинг: Слободен
Картички Картички: Credit cards Credit cards Credit cards
Домашни миленици Домашни миленици: Не
Пристапно Пристапно: Да
Јазици Јазици: Англиски
Музика Музика: Амбиентална
Отворен на Отворен на: 2022
Посети Посети: 8809

Понеделник 09:00 - 00:00 Нема настани

Вторник 09:00 - 00:00 Нема настани

Среда 09:00 - 00:00 Нема настани

Четврток 09:00 - 00:00 Нема настани

Петок 09:00 - 01:00 Нема настани

Сабота 09:00 - 01:00 Нема настани

Недела 09:00 - 00:00 Нема настани

Мени

360° Преглед и Локација

Контакт