We recommend online reservation
A reply is received from the restaurant within a few minutes
GET: discounts, value voucher points, free taxi voucher, chance for rating and comments

This restaurant is not accepting web reservations, No reservations Use free call instead.

Choose date

Choose hour

Choose guests

Login

Details

Address Address: S. Kuckovo
Seats (Inside) Seats (Inside): 120
Seats (Outside) Seats (Outside): 400
Parking Parking: 200
We Accept We Accept: Credit cards Credit cards
Peт Friendly Peт Friendly: No
Wheelchair Accessible Wheelchair Accessible: Yes
Languages Languages: English
Music Type Music Type: Old city
Opened Opened: 30.07.2014
Visits Visits: 75658

Moday 09:00 - 00:00 No Events

Tuesday 09:00 - 00:00 No Events

Wednesday 09:00 - 00:00 No Events

Thursday 09:00 - 00:00 No Events

Friday 09:00 - 01:00 No Events

Saturday 09:00 - 01:00 No Events

Sunday 09:00 - 00:00 No Events

Reviews

4.2

Food4.4

Service4.2

Ambience4.2

Price4

Последни коментари

Stefan Galevski on 21.06.2019 commented:
Good

Оцена3
Ирена Димитрова on 10.09.2019 commented:
Одлична услуга

Оцена5
Zlate bogoevski on 10.12.2019 commented:
??

Оцена5
Emilija on 16.05.2021 commented:
Odlicna usluga i prevkusna hrana 👌

Оцена5
Dimitrije Obradovik on 31.05.2021 commented:
Odlicen restoran, odlična usluga, hrana i ambijent

Оцена5
Krste Stankoski on 01.07.2021 commented:
Odlicen ambient, vrvna usluga i vkusna hrana.

Оцена5
Marko Gurgik on 25.07.2021 commented:
Келнерите каснеа и ги чекавме многу. Грешки при испорака на храната. Храната ставена во зејтин натопена. Работи кои гласат дека се на скара ги прават во тавче.

Оцена2.5
Vesna Kolev on 01.08.2021 commented:
Ubav ambient, dobra hrana i sekako dobra usluga

Оцена4.25
Маја Ѓуровиќ on 03.08.2021 commented:
Моравме да заминеме во 17 часот заради свадба за што не бевме известени кога ни наплатија за дневна карта за престој покрај базен.

Оцена4.5
Ivica P. on 21.11.2021 commented:
Одлична услуга, вкусна храна

Оцена5
Ненад Марковиќ on 31.01.2022 commented:
Одлична храна. Пријатна атмосфера. За гужвата која ја имаат во недела, услугата е многу брза. Ова порано беше проблем, ама очигледно се имаат многу подобрено во последно време.

Оцена4.25
Антонио Василков on 23.05.2022 commented:
Прекрасно , препорачувам

Оцена4.75
Ирена Лазарова on 23.06.2022 commented:
Услуга брза, храна вкусна, но под чадор на лето е претопло.

Оцена4
Љубица Јакимовска Наумовска on 11.07.2022 commented:
Пријатен амбиент и вкусна храна.

Оцена4.75
Liljana Brajevikj on 21.07.2022 commented:
Se bese super samo zamerka za narachanata salata Zlatno bure,tikvicite i modrite patlidzani mesto przeni i topli,bea ladni od frizider i poluzivi. Drugoto jadenje bese super.

Оцена4.5
Kostevski stole on 28.08.2022 commented:
Prekrasen ambient I MN dobra muzika

Оцена4.5
Tomislav Shalvarinov on 13.10.2022 commented:
Одлично

Оцена5
Дијана Мицевска on 09.12.2022 commented:
Масата ни беше резервирана во пушачки дел, но кога стигнавме немаше слободна и чекавме 20 минути во внатрешниот дел. Внатре амбиентот е пријатен, но недоволно загреан е просторот. Храната е одлична. Менито што е објавено на страната не е ажурирано т.е. се е поскапо 30% до 50%

Оцена3.5
Тони Станковски on 27.12.2022 commented:
Одлична услуга, добра понуда со пристапни цени, квалитетна храна, услужливост од страна на персоналот и сопственикот.

Оцена4.75
Dusan Gjurovik on 20.02.2023 commented:
katastrofa uslusga, nikogas poveke, nitu nekomu ke preporacam

Оцена1.75
Вера Пејовска on 26.03.2023 commented:
Феноменална услуга и превкусно јадење

Оцена5
Irena Projcheska Stojanovska on 22.04.2023 commented:
Odlicno si pominavme iako imase ogromna guzva kelnerite bea brzi I uctivi🍀

Оцена5
Aleksandar Mitkovski on 25.06.2023 commented:
Super usluga, no malku cenite vo odnos na hranata se previsoki I toa e minus.Drugoto e ok

Оцена3.25
Irina Andonova Tanceva on 24.07.2023 commented:
/ /

Оцена3.25
Сашо Спасовски on 01.08.2023 commented:
Влегуваме во ресторанот никој не те пречекува,одам по летниковците и прашувам кој ке не смести,го најдов човекот и тој ме пика на зафрлено масиче и ми кажува дека не му се исплатело да ми чува маса иако уредно резервирав претходниот ден и добив потврда за резервацијата,услуга катастрофа,нехигиена ми носи нечисти тањири па ги враќа и пак носи нечисти,надве натеи како на трња поминавме и си заминавме а за тоа задоволство поминав 70km

Оцена2.5
Emilija on 03.08.2023 commented:
Kompleksot e ubav, megjutoa patot do nego tie nekoi 500m ne e dobar. Guzva mnogu organizacija slaba, muzika premnogu premnogu glasna pred se, ne mozes da se slusnes megju sebe za vreme na obrokot mora da vikas, sto voopsto ne e ok. Toaletot ne e ok isto taka. Hranata solidna, ni mn loso ni mn dobro.

Оцена2.75
Aleksandar Bozinoski on 06.09.2023 commented:
Top

Оцена5
Todorka Todorova on 23.10.2023 commented:
👍👌

Оцена4.25
Suzana Klaposka on 31.10.2023 commented:
Prekrasno mesto , odicna usluga za semeen rucek, druzba so prijateli.

Оцена4.5
Sasho Mitkovski on 08.01.2024 commented:
Super hrana!

Оцена5
Blagoja Panchevski on 18.02.2024 commented:
Многу лоша услуга,

Оцена2
Katerina Aleksova on 02.05.2024 commented:
Super restoran

Оцена4.75
Мери Петреска on 08.06.2024 commented:
Прекрасно место за одмор и релаксација.

Оцена4.75

Contact