Најави се
x
ПРИЈАВИ РЕСТОРАН
Национални ресторани > Струга

Ресторан Станица Оаза

  Галерија:
  Инфо

  Ресторан Станица Оаза

  Адреса: ул.Пабло Неруда 21 6330 Струга
  Е-пошта: stanicaoaza@gmail.com
  Места за седење (внатре): 80
  Картички: Visa,MasterCard,Maestro
  Јазици: Англиски
  Паркинг: Слободен
  Работно време: 08:00-24:00 / 08:00-01:00
  Вид на музика: Староградска Акустична
  Датум на отворање: 12.26.2016
  Посети на web страницата: 1882
  Безжичен интернет пристап (WiFi)
  Локација
  Во моментов нема ниту еден коментар!
  Одберете начин кој највеќе ви одговара и
  РЕЗЕРВИРАЈТЕ
  Може да одберете опција
  и веднаш ќе ве поврземе со ресторанот
  Или јавете се на:
   Галерија:
   Опис

   Барате добра храна? Најдете ресторан. Барате одлична храна? Најдете ресторан кај што јадат мештаните.

   Ресторан Станица Оаза е скриено богатсво, каде Стружани уживаат во вкусната храна, пријатниот амбиент и акустичната староградска музика.

   Нашата храна идеално е споена со Македонските вина и го прави местото идеално за релаксација и уживање.

   Дозволете ни вашиот престој во Струга да го збогатиме и направиме посебен и незаборавен.

   Локација
   Инфо

   Ресторан Станица Оаза

   Адреса: ул.Пабло Неруда 21 6330 Струга
   Е-пошта: stanicaoaza@gmail.com
   Места за седење (внатре): 80
   Картички: Visa,MasterCard,Maestro
   Јазици: Англиски
   Паркинг: Слободен
   Работно време: 08:00-24:00 / 08:00-01:00
   Вид на музика: Староградска Акустична
   Датум на отворање: 12.26.2016
   Посети на web страницата: 1882
   Безжичен интернет пристап (WiFi)   Во моментов нема ниту еден коментар!
   Одберете начин кој највеќе ви одговара и
   РЕЗЕРВИРАЈТЕ
   Може да одберете опција
   и веднаш ќе ве поврземе со ресторанот
   Или јавете се на:
   02 3085600 локал 553
   РЕЗЕРВИРАЈ