За Нас

Старо буре – Wedding & Pool Events е идеално место за вашите приватни и деловни прослави кое ќе ве остави без здив. На само 10 км од градскиот метеж се наоѓа совршениот спој на интимната природа и модерно опремениот простор со базен кој ги нуди сите услови за современо организирање на прослави според замислата на секој клиент.

Дозволете вашата фантазија да ја претвориме во реалност. Искуството и професионалноста на нашиот тим Ви стои на располагање за да Ви помогне при планирањето на секој детаљ, што ќе придонесе вашата прослава да биде запаметена низ годините.

Ве покануваме:
– да дојдете да уживате во единствениот изглед кој може да ги импресионира и клиентите со
највисоки критериуми
-да ја дегустирате уникатната храна професионално подготвена од врвните мајстори,

Располагаме со:
– капацитет од 350 седење или 1000 стоење луѓе,
– сопствен паркинг за 300 возила
– Wi Fi
– 8 апартмани
– лежалки и чадори за секој летен викенд да ви биде вистинско уживање
-отворен бар
– професионална услуга и врвен квалитет


Login

Внесете го вашиот број и веднаш ќе ве поврземе со ресторанот бесплатно

или јавете се на

+389 2 3085 600 лок 444

Овој ресторан не прима онлајн резервации, No reservations Користете ја услугата Бесплатен повик или јавете се директно во ресторанот

Одберете датум

Одберете термин

Одберете гости

Login

Детали

Адреса Адреса: С. Кучково
Места за седење (внатре) Места за седење (внатре):
Места за седење (надвор) Места за седење (надвор): 350
Паркинг Паркинг: 300
Картички Картички:
Домашни миленици Домашни миленици: Не
Пристапно Пристапно: Не
Бесплатно Wifi Бесплатно Wifi: Не
Јазици Јазици: Англиски
Музика Музика: По договор
Отворен на Отворен на: 2014
Посети Посети: 1376

Понеделник 09:00 - 00:00 Нема настани

Вторник 09:00 - 00:00 Нема настани

Среда 09:00 - 00:00 Нема настани

Четврток 09:00 - 00:00 Нема настани

Петок 09:00 - 00:00 Нема настани

Сабота 09:00 - 00:00 Нема настани

Недела 09:00 - 00:00 Нема настани

Мени

360° Преглед и Локација

Контакт