За Нас

Драги пријатели, чест ни е што сте наши гости и Ви посакуваме пријатен престој во нашиот ресторан. Ќе дадеме се од себе за поудобно и попријатно чувство и ќе се потрудиме да ги задоволиме сите Ваши вкусови. Нецко ресторанот е совршено место за уживање без компромиси.
Не радува тоа што имаме чест да Ви го понудиме нашето мени за секој дел од денот. Идеален доручек за почеток на успешен ден со исполнето задоволство. Менито за ручек содржи бројни специјалитети, а вечерата во Нецко е најдобар начин да се наградите себе и своите најблиски.
Во ресторан Нецко секогаш се придржуваме до стандардите кога станува збор за приготвувањето и свежината на продуктите кои Ви ги сервираме.
Дел од свинското месо кое се приготвува во ресторанот е од сопствената фарма и е со гарантиран квалитет.

Login

Внесете го вашиот број и веднаш ќе ве поврземе со ресторанот бесплатно

или јавете се на

+389 2 3085 600 лок 617

Овој ресторани не прима online нарачки, No reservations Користете ја услугата Бесплатен повик.

Одберете датум

Одберете термин

Одберете гости

Login

Детали

Адреса Адреса: Гоце Делчев б.б
Места за седење (внатре) Места за седење (внатре): 120
Места за седење (надвор) Места за седење (надвор): 80
Паркинг Паркинг: 50
Картички Картички: Credit cards Credit cards
Домашни миленици Домашни миленици: Не
Пристапно Пристапно: Да
Бесплатно Wifi Бесплатно Wifi: Да
Јазици Јазици: Англиски
Музика Музика: Староградска, Амбиентална
Отворен на Отворен на: 1997
Посети Посети: 10055

Понеделник 08:00 - 00:00 Нема настани

Вторник 08:00 - 00:00 Нема настани

Среда 08:00 - 00:00 Нема настани

Четврток 08:00 - 00:00 Нема настани

Петок 08:00 - 01:00 Нема настани

Сабота 08:00 - 01:00 Нема настани

Недела 08:00 - 00:00 Нема настани

Мени

ВО ИЗРАБОТКА
  • Новото мени ќе биде објавено наскоро

360° Преглед и Локација

Коментари

3.7

Храна3.7

Услуга3.7

Амбиент3.7

Цена3.7

Последни коментари

Ivica на 09.05.2018 коментирано:
Најдобриот ресторан во Штип

Оцена5
dddd на 16.05.2018 коментирано:
ANonimen komentar

Оцена1
ace на 12.06.2018 коментирано:
Најдобрата пастрмајлија во МК

Оцена5

Контакт