За Нас

„Milo Fine Dining“ е новоотворен ресторан лоциран во Дебар Маало Скопје, којшто нуди мени со иновативни јадења направени од свежи состојки.

Ресторанот може да се пофали со шик и елегантен амбиент, во комбинација со беспрекорна услуга, што го прави совршена дестинација за специјално ноќно излегување или за интимна прослава.

Препуштете се на кулинарското патување кое ги спојува класичните техники со модерен шмек и уживајте во секој залак во удобен и префинет амбиент.


Аминта Трети 29

Препорачуваме онлајн резервација
* добивате одговор од ресторанот во рок од неколку минути
Добивате: попусти, поени за вредносен ваучер, можност за оценка и коментар

Овој ресторан не прима online резервации, No reservations Јавете се директно во ресторанот

Одберете датум

Одберете термин

Одберете гости

Login

Детали

Адреса Адреса: Аминта Трети 29
Места за седење (внатре) Места за седење (внатре): 50
Места за седење (надвор) Места за седење (надвор):
Паркинг Паркинг: Зона ПОЦ
Картички Картички: Credit cards Credit cards Credit cards
Домашни миленици Домашни миленици: Не
Пристапно Пристапно: Да
Јазици Јазици: Англиски
Музика Музика: Амбиентална
Отворен на Отворен на: 12.2022
Посети Посети: 1073

Понеделник 09:00 - 00:00 Нема настани

Вторник 09:00 - 00:00 Нема настани

Среда 09:00 - 00:00 Нема настани

Четврток 09:00 - 00:00 Нема настани

Петок 09:00 - 00:00 Нема настани

Сабота 09:00 - 00:00 Нема настани

Недела 09:00 - 00:00 Нема настани

Мени

360° Преглед и Локација

Контакт