За Нас

Лајт Клуб Ресторан е продолжение на угостителската приказна која живее веќе 30 години. Во центарот на градот нудиме уникатно искуство, не само поради мирната тераса туку и поради најинтересните ентериери за ресторани,исполнети со пријатни звуци на џез музика и релаксирачки амбиент.

Вие нема да останете имуни на топлиот амбиент, гостопримливиот персонал и секогаш свежо подотвена храна.

Располагаме со капацитет од 120 плус 40 гости за организација на вашите евенти,прослави. За вашата свадба од соништата во интимен амбиент и многу изненадувања за младенците.

Нашите готвачи ќе се потрудат максимално професионално да излезат во пресрет на сите ваши барања. За групни прослави Мени од 1200 денари за подетални информации јавете се во ресторанот.


Метрополит Теодосиј Гологанов бр.49

Препорачуваме онлајн резервација
* добивате одговор од ресторанот во рок од неколку минути
Добивате: попусти, поени за вредносен ваучер, можност за оценка и коментар

Овој ресторан не прима online резервации, No reservations Јавете се директно во ресторанот

Одберете датум

Одберете термин

Одберете гости

Login

Детали

Адреса Адреса: Метрополит Теодосиј Гологанов бр.49
Места за седење (внатре) Места за седење (внатре): 120
Места за седење (надвор) Места за седење (надвор): 40
Паркинг Паркинг: Платен
Картички Картички: Credit cards Credit cards Credit cards
Домашни миленици Домашни миленици: Не
Пристапно Пристапно: Да
Јазици Јазици: Англиски
Музика Музика: Амбиентална, Блуз
Отворен на Отворен на: 2012
Посети Посети: 14087

Понеделник 09:00 - 00:00 Нема настани

Вторник 09:00 - 00:00 Нема настани

Среда 09:00 - 00:00 Нема настани

Четврток 09:00 - 00:00 Нема настани

Петок 09:00 - 01:00 Нема настани

Сабота 09:00 - 01:00 Нема настани

Недела 09:00 - 00:00 Нема настани

360° Преглед и Локација

Коментари

5

Храна5

Услуга5

Амбиент5

Цена5

Последни коментари

Borjan на 05.03.2020 коментирано:
Cista 5ka na nivo e bukvalno se

Оцена5
Снежана на 05.03.2020 коментирано:
Prekrasen ambient, vrvna usluga, cisto, a hranata e vrv.

Оцена5
Снежана на 22.07.2020 коментирано:
Prekrasno.mesto, cisto, a hranata e perfektna.

Оцена5

Контакт