За Нас

Ви најавуваме отворање на Нашата летна градина, согласно со препораките !

Ве очекуваме

Организираме секаков вид на прослави, свадби, крштевки, родендени, семинари ...

Располагаме со голем отворен простор со капацитет од 550 седишта и помал затворен простор со 50 седишта внатре и 50 надвор. Ве очекуваме заедно да ги прославиме вашите незаборавни мигови.


Препорачуваме онлајн резервација
* добивате одговор од ресторанот во рок од неколку минути
Arrow
Добивате: попусти, поени за вредносен ваучер, можност за оценка и коментар

Овој ресторан не прима online резервации, No reservations Јавете се директно во ресторанот

Одберете датум

Одберете термин

Одберете гости

Login

Детали

Адреса Адреса: Ул. 14 бр. 14 Сопиште
Места за седење (внатре) Места за седење (внатре):
Места за седење (надвор) Места за седење (надвор): 520
Паркинг Паркинг: 250
Картички Картички: Credit cards Credit cards
Домашни миленици Домашни миленици: Не
Пристапно Пристапно: Да
Јазици Јазици: Англиски
Музика Музика: По договор
Отворен на Отворен на: 05.01.2011
Посети Посети: 56029

Понеделник 10:00 - 00:00 Нема настани

Вторник 10:00 - 00:00 Нема настани

Среда 10:00 - 00:00 Нема настани

Четврток 10:00 - 00:00 Нема настани

Петок 10:00 - 01:00 Нема настани

Сабота 10:00 - 01:00 Нема настани

Недела 10:00 - 00:00 Нема настани

Мени

360° Преглед и Локација

Коментари

5

Храна5

Услуга5

Амбиент5

Цена5

Последни коментари

Borjan на 10.05.2021 коментирано:
Blisku do Skopje, odlicen ambient i hrana preporacuvam

Оцена5
Krste Stankoski на 04.07.2021 коментирано:
Odlicen ambient i usluzliv personal

Оцена5

Контакт