За Нас

Ресторанот “Goiva Exclusive” e специјализиран за свадби и други свечености со капацитет од 430 гости. Отворен во јуни 2015, многу брзо стана една од омилените дестинации каде се одржуваат семејните прослави и веселби.

Ресторанот располага со сопствен паркинг со капацитет од 300 возила, комплетна декорација и професионално осветлување.

Прекрасниот амбиент, модерениот ентериер, беспрекорната услуга, професионалност и квалитет го прават нашитот ресторан идеално место за организирање на вашата веселба која ќе се памети и ќе биде исполнета со незаборавни моменти. Препуштете се на уживањето во веселбата, подготвивме различни менија за сечиј вкус, со цел да го одберете најдоброто за Вас.

Повелете и уверете се.


ул. Борис Трајковски бр. 143

Овој ресторан не прима online резервации, No reservations Јавете се директно во ресторанот

Одберете датум

Одберете термин

Одберете гости

Login

Детали

Адреса Адреса: ул. Борис Трајковски бр. 143
Места за седење (внатре) Места за седење (внатре): 400
Места за седење (надвор) Места за седење (надвор):
Паркинг Паркинг: 300
Картички Картички:
Домашни миленици Домашни миленици: Не
Пристапно Пристапно: Не
Јазици Јазици: Англиски
Музика Музика: Во ваша желба
Отворен на Отворен на: 2015
Посети Посети: 8706

Понеделник 09:00 - 00:00 Нема настани

Вторник 09:00 - 00:00 Нема настани

Среда 09:00 - 00:00 Нема настани

Четврток 09:00 - 00:00 Нема настани

Петок 09:00 - 00:00 Нема настани

Сабота 09:00 - 00:00 Нема настани

Недела 09:00 - 00:00 Нема настани

Мени

360° Преглед и Локација

Контакт