За Нас

Од четврток до недела вкусето го најдоброто суши во градот подготвено од нашиот шеф Тојоко.

Водени од идејата да ги пресретнеме најистенчените преференции и очекувања на нашите гости, создадовме најсофистицирана фузија на автентична авангардна кујна и кулинарски специјалитети за сечиј вкус, до најмал детаљ и перфекција, надополнети со пијалоци, коктели и релаксирана атмосфера.

Тимот на Four, предводен од мастер шеф Елефтериос Далагиоргос, никогаш не престанува да експериментира со нови вкусови и специјалитети, кои вклучуваат специјалитети од сушено и чадено месо, медитеранска кујна, суши и секаков вид на рибни и морски специјалитети. Се се сведува на врвно задоволство, кое ќе ги редефинира вашите критериуми за вкус и секаков тип на врвно доживување.

Секој агол од ресторанот раскажува сопствена приказна. Дизајнирајќи го Four, бевме инспирирани од идејата да создадеме уникатни и посебни приказни за раскажување, за сите сетила.

Рушејќи ги границите на она што претставува ресторан, го создадовме Four да биде омилено место не само за јадење, туку и за целосно уживање и опуштање.

Погледнете ја нашата неделна агенда на настани.


Препорачуваме онлајн резервација
* добивате одговор од ресторанот во рок од неколку минути
Arrow
Добивате: попусти, поени за вредносен ваучер, можност за оценка и коментар

Овој ресторан не прима online резервации, No reservations Јавете се директно во ресторанот

Одберете датум

Одберете термин

Одберете гости

Login

Детали

Адреса Адреса: Ул. 1732 бр.4
Места за седење (внатре) Места за седење (внатре): 190
Места за седење (надвор) Места за седење (надвор): 140
Паркинг Паркинг: Слободен
Картички Картички: Credit cards Credit cards Credit cards Credit cards
Домашни миленици Домашни миленици: Не
Пристапно Пристапно: Да
Јазици Јазици: Англиски, Албански, Турски, Грчки
Музика Музика:
Отворен на Отворен на: 2016
Посети Посети: 5739

Понеделник 07:00 - 00:00 Секој понеделник во FOUR со почеток во 20:30, акустична вечер со Светлана Јовановска и Горјан Стојменовски.

Вторник 07:00 - 00:00 Соберете ги пријателите, време е за блуз! Секој вторник од 21 часот уживајте во дуото "IN THE MOOD" во FOUR.

Среда 07:00 - 00:00 Нема настани

Четврток 07:00 - 00:00 Секој четврток од 21 часот уживајте во ретро вечер со миксот на Вера Јанкович.

Петок 07:00 - 01:00 Нема настани

Сабота 07:00 - 01:00 Нема настани

Недела 07:00 - 00:00 Нема настани

Мени

360° Преглед и Локација

Коментари

4.4

Храна4.7

Услуга5

Амбиент4.7

Цена3.3

Последни коментари

Александар Жупаноски на 31.10.2019 коментирано:
Убаво помината вечер

Оцена4
Slavica Naumoska на 03.12.2019 коментирано:
Ni se dopadnaa mnogu , uzivavme vo hranata I ambientot .

Оцена4.75
Игор Ѓоргиев на 17.02.2020 коментирано:
Прекрасна храна, услуга и атмосфера.

Оцена4.5

Контакт