За Нас

Пријатно место со модерен амбиент и суптилен спој на македонска и интернационална кујна по прифатливи цени за Ваше уживање!

Гостопримливоста и добрата услуга ја дополнуваат и ја прават комплетна приказната за сите ваши приватни и деловни дружења.

Амбиентот е прилагоден за релаксирани деловни разговори преку ден, додека во вечерните часови нудиме амбиент исполнет со звуци на староградска музика.

Ресторанот Деи Фрателли е сместен во Спортскиот центар Аеродром, позади општина Аеродром.

Со својот капацитет од 80 гости, овозможува организација на помали свечености како што се родендени, фамилијарни веселби, деловни состаноци, а во поново време и помали свадби. 

"Најискрена љубов е љубовта кон храната,
 зачинета со синфонија на вино и музика..........

Венијамин Маџуковски бр.4 лок 1

Резервација

веднаш ќе ве поврземе директно со ресторанот

Како работи?

Нашата централа со бројот

02 3085600

ќе ве повика на вашиот мобилен број, од кога ќе одговорите ќе ве поврземе директно со ресторанот.

Овој ресторани не прима online нарачки, No reservations Користете ја услугата Бесплатен повик.

Одберете датум

Одберете термин

Одберете гости

Детали

Адреса Адреса: Венијамин Маџуковски бр.4 лок 1
Места за седење (внатре) Места за седење (внатре): 70
Места за седење (надвор) Места за седење (надвор): 250
Паркинг Паркинг: 40 приватни места
Картички Картички: Credit cards Credit cards
Домашни миленици Домашни миленици: Не
Пристапно Пристапно: Да
Бесплатно Wifi Бесплатно Wifi: Да
Јазици Јазици: Англиски
Музика Музика: Амбиентална, Евергрин, Акустична
Отворен на Отворен на: 26.11.2014
Посети Посети: 13543

Понеделник 08:00 - 00:00 Нема настани

Вторник 08:00 - 00:00 Нема настани

Среда 08:00 - 00:00 Нема настани

Четврток 08:00 - 00:00 Нема настани

Петок 08:00 - 01:00 Нема настани

Сабота 08:00 - 01:00 Нема настани

Недела 08:00 - 00:00 Нема настани

Мени

ВО ИЗРАБОТКА
  • Новото мени ќе биде објавено наскоро

360° Преглед и Локација