За Нас

Лоциран во строгиот центар на градот, на самиот брег на Охридското езеро, со прекрасен поглед на градското пристаниште и езерското синило.
Вкусете ја најдобрата пица во градот, перфектно испечена во фурна на дрва. Или доколку вашиот избор се тестенини, риба, морска храна или некои од специјалитетите на скара ,соодветно искомбинирани со широката понуда на вина и останати пијалоци, нашиот персонал е секогаш тука за вашата посета ја направат пријатно уживање и искуство кое ќе сакате да го повторите.

Коста Абраш б.б Охрид

Резервација

веднаш ќе ве поврземе директно со ресторанот

Како работи?

Нашата централа со бројот

02 3085600

ќе ве повика на вашиот мобилен број, од кога ќе одговорите ќе ве поврземе директно со ресторанот.

Овој ресторани не прима online нарачки, No reservations Користете ја услугата Бесплатен повик.

Одберете датум

Одберете термин

Одберете гости

Детали

Адреса Адреса: Коста Абраш б.б Охрид
Места за седење (внатре) Места за седење (внатре): 65
Места за седење (надвор) Места за седење (надвор): 140
Паркинг Паркинг: Зона
Картички Картички: Credit cards Credit cards
Домашни миленици Домашни миленици: Не
Пристапно Пристапно: Да
Бесплатно Wifi Бесплатно Wifi: Да
Јазици Јазици: Англиски
Музика Музика: Интернационална
Отворен на Отворен на: 24.07.2016
Посети Посети: 7976

Понеделник 08:00 - 00:00 Нема настани

Вторник 08:00 - 00:00 Нема настани

Среда 08:00 - 00:00 Нема настани

Четврток 08:00 - 00:00 Нема настани

Петок 08:00 - 01:00 Нема настани

Сабота 08:00 - 01:00 Нема настани

Недела 08:00 - 00:00 Нема настани

Мени

ВО ИЗРАБОТКА
  • Новото мени ќе биде објавено наскоро

360° Преглед и Локација