Најави се
x
ПРИЈАВИ РЕСТОРАН
Национални ресторани > Штип

Ресторан Нецко

  Галерија:
  Инфо

  Ресторан Нецко

  Адреса: Гоце Делчев б.б,Штип
  Е-пошта: necko-darko@hotmail.com
  Места за седење (внатре): 120
  Места за седење (надвор): 80
  Картички: Visa,MasterCard,Maestro
  Јазици: Англиски
  Паркинг: 50
  Работно време: 08:00-24:00/ 08:00-01:00
  Вид на музика: Староградска, Амбиентална
  Датум на отворање: 02.01.2016
  Посети на web страницата: 8690
  Безжичен интернет пристап (WiFi)
  Локација
  Во моментов нема ниту еден коментар!
  Одберете начин кој највеќе ви одговара и
  РЕЗЕРВИРАЈТЕ
  Може да одберете опција
  и веднаш ќе ве поврземе со ресторанот
  Или јавете се на:
   Галерија:
   Опис

   Драги пријатели, чест ни е што сте наши гости и Ви посакуваме пријатен престој во нашиот ресторан. Ќе дадеме се од себе за поудобно и попријатно чувство и ќе се потрудиме да ги задоволиме сите Ваши вкусови. Нецко ресторанот е совршено место за уживање без компромиси.
   Не радува тоа што имаме чест да Ви го понудиме нашето мени за секој дел од денот. Идеален доручек за почеток на успешен ден со исполнето задоволство. Менито за ручек содржи бројни специјалитети, а вечерата во Нецко е најдобар начин да се наградите себе и своите најблиски.
   Во ресторан Нецко секогаш се придржуваме до стандардите кога станува збор за приготвувањето и свежината на продуктите кои Ви ги сервираме.
   Дел од свинското месо кое се приготвува во ресторанот е од сопствената фарма и е со гарантиран квалитет.

   Локација
   Инфо

   Ресторан Нецко

   Адреса: Гоце Делчев б.б,Штип
   Е-пошта: necko-darko@hotmail.com
   Места за седење (внатре): 120
   Места за седење (надвор): 80
   Картички: Visa,MasterCard,Maestro
   Јазици: Англиски
   Паркинг: 50
   Работно време: 08:00-24:00/ 08:00-01:00
   Вид на музика: Староградска, Амбиентална
   Датум на отворање: 02.01.2016
   Посети на web страницата: 8690
   Безжичен интернет пристап (WiFi)   Во моментов нема ниту еден коментар!
   Одберете начин кој највеќе ви одговара и
   РЕЗЕРВИРАЈТЕ
   Може да одберете опција
   и веднаш ќе ве поврземе со ресторанот
   Или јавете се на:
   02 3085600 локал 617
   РЕЗЕРВИРАЈ