Најави се
x
ПРИЈАВИ РЕСТОРАН
Национални ресторани > Крива Паланка

Ресторан Кратер

  Галерија:
  Инфо

  Ресторан Кратер

  Адреса: С. Гиновци-Ранковци (маг.пат Куманово Кр. Паланка),Кр.Паланка
  Веб сајт: http://restoran.krater.mk
  Е-пошта: bs@krater.mk
  Места за седење (внатре): 120
  Места за седење (надвор): 40
  Картички: Visa,MasterCard,Maestro
  Јазици: Англиски
  Паркинг: 30
  Работно време: 07:00-24:00
  Вид на музика: Амбиентална
  Датум на отворање: 02.01.2016
  Посети на web страницата: 7202
  Безжичен интернет пристап (WiFi)
  Локација
  Во моментов нема ниту еден коментар!
  Одберете начин кој највеќе ви одговара и
  РЕЗЕРВИРАЈТЕ
  Може да одберете опција
  и веднаш ќе ве поврземе со ресторанот
  Или јавете се на:
   Галерија:
   Опис

   Ресторанот КРАТЕР е лоциран на магистралниот пат Куманово - Крива Паланка на 15 км од Крива Паланка. Во пријатниот амбиент на ресторанот ќе гo почуствувате спокојот на еден поинаков начин далеку од градската врева во интимна атмосфера. Покрај пријатниот амбиент, ресторанот Ви нуди специјалитети на скара и уште многу други вкусни јадења од македонското поднебје, сето тоа збогатено со добро вино
   Ресторанот Кратер пред се работи со високо квалитетна храна, брза и исклучително професионална услуга од страна на целокупниот персонал.
   Со својот капацитет од 150 гости, овозможува организација на помали свечености како што се родендени, потесни фамилијарни веселби и деловни состаноци.
   Повелете во нашиот ресторан, секогаш ќе бидете пречекани со насмевка.
   ДОБРЕДОЈДОВТЕ !!!

   Локација
   Инфо

   Ресторан Кратер

   Адреса: С. Гиновци-Ранковци (маг.пат Куманово Кр. Паланка),Кр.Паланка
   Веб сајт: http://restoran.krater.mk
   Е-пошта: bs@krater.mk
   Места за седење (внатре): 120
   Места за седење (надвор): 40
   Картички: Visa,MasterCard,Maestro
   Јазици: Англиски
   Паркинг: 30
   Работно време: 07:00-24:00
   Вид на музика: Амбиентална
   Датум на отворање: 02.01.2016
   Посети на web страницата: 7202
   Безжичен интернет пристап (WiFi)   Во моментов нема ниту еден коментар!
   Одберете начин кој највеќе ви одговара и
   РЕЗЕРВИРАЈТЕ
   Може да одберете опција
   и веднаш ќе ве поврземе со ресторанот
   Или јавете се на:
   02 3085600 локал 621
   РЕЗЕРВИРАЈ