За Нас

Секоја вечер акустична музика, тамбураши во живо. Вкусни македонски специјалитети, скара на жар, јагнешко и прасечко печење.

Ве очекуваме во новоотворениот ресторан во срцето на Дебар Маало.


Phone call

+389 71 279 660
+389 71 279 260
+389 76 219 654

Овој ресторани не прима онлајн резервации, No reservations Јавете се директно во ресторанот

Одберете датум

Одберете термин

Одберете гости

Login

Детали

Адреса Адреса: Боемска 2
Места за седење (внатре) Места за седење (внатре): 180
Места за седење (надвор) Места за седење (надвор): 200
Паркинг Паркинг: Зонски
Картички Картички: Credit cards Credit cards
Домашни миленици Домашни миленици: Не
Пристапно Пристапно: Не
Бесплатно Wifi Бесплатно Wifi: Не
Јазици Јазици: Англиски
Музика Музика: Староградска, Тамбураши
Отворен на Отворен на: 22.04.2018
Посети Посети: 17810

Понеделник 09:00 - 00:00 ТАМБУРАШИ

Вторник 09:00 - 00:00 ТАМБУРАШИ

Среда 09:00 - 00:00 ТАМБУРАШИ

Четврток 09:00 - 00:00 ТАМБУРАШИ

Петок 09:00 - 01:00 ТАМБУРАШИ

Сабота 09:00 - 01:00 ТАМБУРАШИ

Недела 09:00 - 00:00 ТАМБУРАШИ

Мени

360° Преглед и Локација

Коментари

4.7

Храна4.8

Услуга4.7

Амбиент4.9

Цена4.6

Последни коментари

Andrej Vasovski на 07.06.2018 коментирано:
Пријатна атмосфера, одлична храна услугата е одлична

Оцена5
Ilepile на 07.07.2018 коментирано:
Фино место со одличен амбиент

Оцена4.25
Димитриј Гуржанов на 09.08.2018 коментирано:
Супер

Оцена4.25
Димитриј Гуржанов на 13.08.2018 коментирано:
Like

Оцена5
Ema Grujeska на 19.09.2018 коментирано:
Odlichni

Оцена5
Иван Стоилов на 29.10.2018 коментирано:
Браво.

Оцена5
Momcilo Trajkovski на 29.10.2018 коментирано:
se e odlicno no bi zabelezal deka muzikata e malku preglasna ili pak nie sedevme do zvucnicite ? samo treba za nijansa potivko /po mene/ imajte ubav i uspesen den

Оцена5
Elena Todorovska на 06.11.2018 коментирано:
Ubavo

Оцена4
Ema Grujeska на 13.11.2018 коментирано:
👍🏻👍🏻

Оцена5

Контакт