Гостилница Кај Перо

За Нас

Гостилница Кај Перо започна како семеен ресторан во 2003 година. Благодарение на неговата привлечна локација, добри цени, внимателно избрани состојки и напорна работа од 365 дена успеаја  да растат на одржлив начин.

Промените на Перо доаѓаат полека, но цврсто, за што станува збор, зачувувањето на традицијата и спроведувањето на иновациите на суптилен начин.

Придружете ни се и споделете го вашето искуство Најдобро, Кај Перо / На Перо

 


Орце Николов 109, Скопје

Препорачуваме онлајн резервација
* добивате одговор од ресторанот во рок од неколку минути
Добивате: попусти, поени за вредносен ваучер, можност за оценка и коментар

Овој ресторан не прима online резервации, No reservations Јавете се директно во ресторанот

Одберете датум

Одберете термин

Одберете гости

Login

Коментари

4.5

Храна5

Услуга5

Амбиент3.5

Цена4.5

Последни коментари

Borjan на 29.01.2021 коментирано:
Super kafance preporacuvam

Оцена4.75
Ivica P. на 30.01.2021 коментирано:
Најдобра локација во Дебар Маало

Оцена4.25