Најави се
x
ПРИЈАВИ РЕСТОРАН
Свадби и прослави > Скопје

Ресторан Едера

  Галерија:
  Инфо

  Ресторан Едера

  Адреса: Гаврил Константиновиќ бр. 76
  Веб сајт: http://ederra.mk
  Е-пошта: pericaragusa@yahoo.com
  Места за седење (внатре): 460
  Картички: Visa,MasterCard,Maestro
  Јазици: Англиски
  Паркинг: 150
  Работно време: 08:00/24:00
  Вид на музика: По избор
  Датум на отворање: 01.01.1993
  Посети на web страницата: 15639
  Безжичен интернет пристап (WiFi)
  Локација
  Мени
  Коктел менија за мекици 250 ден
  • Мекици мени
  • Мешана салата (домати, красатавици, зелка, морков, цвекло)
  • Мешан ордевер на даска (пршут, кулен, св. врат, печеница, осоговски кашкавал, овчо сирење)
  • Неограничено мекици
  • Цените се по човек за групи од по најмалку 5 лица
  Коктел скара мени 1 / 520 ден
  • Мешана салата (домати, красатавици, зелка, морков, цвекло)
  • Поховани тиквици
  • Шампињони на жар
  • Пинџур / Ајвар
  • Мешан ордевер на даска (пршут, кулен, св. врат, печеница, осоговски кашкавал, овчо сирење)
  • Коктел скара во овал со гарнир (пилешки стек, шарска плескавица, св. ребро, вешалица, колбас)
  Коктел скара мени 2 / 600 ден
  • Мешана салата (домати, красатавици, зелка, морков, цвекло)
  • Поховани тиквици
  • Пинџур / Ајвар
  • Сарми од лозов лист
  • Мешан ордевер на даска (пршут, кулен, св. врат, печеница, осоговски кашкавал, овчо сирење)
  • Коктел скара во овал со гарнир
  • (роловано пилешко со кари, уштипци со кашкавал, медаљони ос св. бифтек, роловани димено месо)
  МЕНИ ЗА СВАДБИ И ДРУГ ВИД СВЕЧЕНОСТИ
  Во моментов нема ниту еден коментар!
  Одберете начин кој највеќе ви одговара и
  РЕЗЕРВИРАЈТЕ
  Може да одберете опција
  и веднаш ќе ве поврземе со ресторанот
  Или јавете се на:
   Галерија:
   Опис

   Ресторанот Едерa e совршено место за организирање на вашите прослави и свечености. Место кое плени со својата пријатна и свечена атмосфера.

   Ресторанот располага со капацитет од 430 гости, лоциран на само 4км од центарот на градот, надвор од градскиот метеж, со сопствен паркинг простор, Ресторан со 20 годишно искуство, кое ви гарантира врвен квалитет, без оглед дали станува збор за венчавка, роденден или коктел.

   Дозволете нашиот професионален тим да се погрижи за вашата прослава, бидете дел од многуте наши задоволни клиенти. Споделете ги најубавите моменти со нас.

   Едера - 20 годишна традиција на вкусна храна и врвна услуга.

   Ве очекуваме.

   Мени
   Коктел менија за мекици 250 ден
   • Мекици мени
   • Мешана салата (домати, красатавици, зелка, морков, цвекло)
   • Мешан ордевер на даска (пршут, кулен, св. врат, печеница, осоговски кашкавал, овчо сирење)
   • Неограничено мекици
   • Цените се по човек за групи од по најмалку 5 лица
   Коктел скара мени 1 / 520 ден
   • Мешана салата (домати, красатавици, зелка, морков, цвекло)
   • Поховани тиквици
   • Шампињони на жар
   • Пинџур / Ајвар
   • Мешан ордевер на даска (пршут, кулен, св. врат, печеница, осоговски кашкавал, овчо сирење)
   • Коктел скара во овал со гарнир (пилешки стек, шарска плескавица, св. ребро, вешалица, колбас)
   Коктел скара мени 2 / 600 ден
   • Мешана салата (домати, красатавици, зелка, морков, цвекло)
   • Поховани тиквици
   • Пинџур / Ајвар
   • Сарми од лозов лист
   • Мешан ордевер на даска (пршут, кулен, св. врат, печеница, осоговски кашкавал, овчо сирење)
   • Коктел скара во овал со гарнир
   • (роловано пилешко со кари, уштипци со кашкавал, медаљони ос св. бифтек, роловани димено месо)
   Локација
   Инфо

   Ресторан Едера

   Адреса: Гаврил Константиновиќ бр. 76
   Веб сајт: http://ederra.mk
   Е-пошта: pericaragusa@yahoo.com
   Места за седење (внатре): 460
   Картички: Visa,MasterCard,Maestro
   Јазици: Англиски
   Паркинг: 150
   Работно време: 08:00/24:00
   Вид на музика: По избор
   Датум на отворање: 01.01.1993
   Посети на web страницата: 15639
   Безжичен интернет пристап (WiFi)   Во моментов нема ниту еден коментар!
   Одберете начин кој највеќе ви одговара и
   РЕЗЕРВИРАЈТЕ
   Може да одберете опција
   и веднаш ќе ве поврземе со ресторанот
   Или јавете се на:
   02 3085600 локал 811
   РЕЗЕРВИРАЈ