Најави се
x
ПРИЈАВИ РЕСТОРАН
Гостилници > Скопје

Гостилница Деи Фрателли

  Галерија:
  Инфо

  Гостилница Деи Фрателли

  Адреса: Венијамин Маџуковски бр.4 лок 1
  Веб сајт: http://deifratelli.mk
  Е-пошта: sportkafemk@gmail.com
  Места за седење (внатре): 70
  Места за седење (надвор): 250
  Картички: Visa,MasterCard,Maestro
  Јазици: Англиски
  Паркинг: 40 приватни места
  Работно време: 08:00 - 24:00 / 01:00
  Вид на музика: Амбиентална, Евергрин, Акустична
  Датум на отворање: 11.26.2014
  Посети на web страницата: 13681
  Безжичен интернет пристап (WiFi)
  Локација
  Во моментов нема ниту еден коментар!
  Одберете начин кој највеќе ви одговара и
  РЕЗЕРВИРАЈТЕ
  Може да одберете опција
  и веднаш ќе ве поврземе со ресторанот
  Или јавете се на:
   Галерија:
   Опис

   Пријатно место со модерен амбиент и суптилен спој на македонска и интернационална кујна по прифатливи цени за Ваше уживање!

   Гостопримливоста и добрата услуга ја дополнуваат и ја прават комплетна приказната за сите ваши приватни и деловни дружења.

   Амбиентот е прилагоден за релаксирани деловни разговори преку ден, додека во вечерните часови нудиме амбиент исполнет со звуци на староградска музика.

   Ресторанот Деи Фрателли е сместен во Спортскиот центар Аеродром, позади општина Аеродром.

   Со својот капацитет од 80 гости, овозможува организација на помали свечености како што се родендени, фамилијарни веселби, деловни состаноци, а во поново време и помали свадби. 

   "Најискрена љубов е љубовта кон храната,
    зачинета со синфонија на вино и музика.........."

   Локација
   Инфо

   Гостилница Деи Фрателли

   Адреса: Венијамин Маџуковски бр.4 лок 1
   Веб сајт: http://deifratelli.mk
   Е-пошта: sportkafemk@gmail.com
   Места за седење (внатре): 70
   Места за седење (надвор): 250
   Картички: Visa,MasterCard,Maestro
   Јазици: Англиски
   Паркинг: 40 приватни места
   Работно време: 08:00 - 24:00 / 01:00
   Вид на музика: Амбиентална, Евергрин, Акустична
   Датум на отворање: 11.26.2014
   Посети на web страницата: 13681
   Безжичен интернет пристап (WiFi)   Во моментов нема ниту еден коментар!
   Одберете начин кој највеќе ви одговара и
   РЕЗЕРВИРАЈТЕ
   Може да одберете опција
   и веднаш ќе ве поврземе со ресторанот
   Или јавете се на:
   02 3085600 локал 594
   РЕЗЕРВИРАЈ