Најави се
x
ПРИЈАВИ РЕСТОРАН
Свадби и прослави > Скопје

Хотел Беровиќ

  Галерија:
  Инфо

  Хотел Беровиќ

  Адреса: Патот за Марков манастир пред Батинци
  Веб сајт: http://www.hotelberovic.mk
  Е-пошта: hotel_berovic.info@yahoo.com
  Места за седење (внатре): 600
  Картички: Visa,MasterCard,Maestro
  Јазици: Англиски
  Паркинг: 400 приватен паркинг
  Работно време: 09:00-24:00 / 09:00-01:00
  Вид на музика: По Ваш избор
  Датум на отворање: 11.30.2015
  Посети на web страницата: 12285
  Безжичен интернет пристап (WiFi)
  Локација
  Мени
  МEНИ 1
  • Мешана Салата
  • Зелка бела, зелка црвена, цвекло, морков, домат, краставица, маслинка, марула
  • Ладно предјадење - Ордевер
  • Пилешка салата, урнебесна салата, пилешко чадено, печеница говедска, кулен говедски, кашкавал, сирење
  • Топло предјадење
  • Похован кашкавал, похована пирошка, тартар сос
  • Главно јадење
  • Пилешки стек, динстано телешко, сос од печурки Прилог: Пекарски компир, мешано вариво
  • Десерт: Чоколадна торта
  МЕНИ 2
  • Мешана салата
  • Зелка бела, зелка црвена, цвекло, морков, домат , краставица, маслинка, марула
  • Ладно предјадење - Ордевер
  • Пилешка салата, урнебес салата, пилешко чадено, печеница говедска, кулен говедски, кашкавал, сирење, мантии
  • Топло предјадење
  • Похован кашкавал, похована зденка, поховани маслинки, тартар сос Главно јадење
  • Полнет пилешки стек, плескавица, динстано телешко, сос од печурки
  • Прилог: печен компир, морков, шампињони
  • Десерт: Домашна торта
  МЕНИ 3
  • Мешана салата
  • Зелка бела, зелка црвена, цвекло, морков, домат, краставица, маслинка, марула
  • Беровиќ салата
  • домати, краставици, зелена пиперка, сирење, маслинка, марула
  • Ладно предјадење - Ордевер
  • Пилешка салата, урнебес салата, пилешко чадено, печеница говедска, кулен говедски, кашкавал, сирење, мантии, пршута
  • Топло предјадење
  • Похован кашкавал, поховани тиквици, поховани тагатели, поховани маслинки, тартар сос
  • Главно јадење
  • Селско месо, пилешки стек, шашлик
  • Прилог: Печен компир, мешано вариво, брокула
  • Десерт: Трилече
  МЕНИ 4
  • Рокула салата - рокула, шери домат, маслинка, пршута говедска, пармезан.
  • Цезар салата - Марула, пилешки стек, шери домат, пармезан, дресинг.
  • Ладно предјадење - Ордевер
  • Пилешка салата, урнебес салата, пилешко чадено, печеница говедска, кулен говедски, кашкавал, сирење, пршута, суџук димен
  • Топло предјадење
  • Похован кашкавал, похована зденка, поховани крокети, тартар сос.
  • Главно јадење
  • Пилешки стек кватро формаџо, похован рамтек, роловано јунешко.
  • Прилог: Динстан ориз, мешано вариво, брокула
  • Десерт: Лиз кејк
  ПИЈАЛОЦИ
  • МЕНИ 1
  • Неограничена количина во времетраење од 6 саата
  • Аперитив: Тиквешка жолта
  • Пиво: Скопско, Златен даб
  • Наливни вина тиквешко бело - црвено - розе)
  • Сокови: Кока Кола, Фанта, Швепс, Пепси, Миранда, Браво портокал, Браво мулти
  • Вода Горска(газирана - негазирана)
  • МЕНИ 2
  • Неограничена количина во времетраење од 6 саата
  • Аперитиви: Тиквешка жолта, Коњак, Вотка, Узо, Пелинковац
  • Пиво: Скопско, Златен даб, Амстел, Туборг
  • Сортни вина Тиквеш 0,7 l. (Александрија бела – црвена , Траминец, Т'га за југ)
  • Сокови: Кока Кола, Фанта, Швепс Тоник, Пепси, Миранда, Браво портокал, Браво мулти, Гора портокал, Гора праска, Гора јаболко
  • Вода Горска (газирана - негазирана)
  • МЕНИ 3
  • Неограничена количина во времетраење од 6 саати
  • Аперитиви: Тиквешка жолта, Коњак, Шток, Вотка, Џин, Узо, Пелинковац, Виски
  • Пиво - Скопско, Златен Даб, Амстел, Туборг
  • Сортни вина - Тиквеш, Александрија кувее бела - црвена, Бовин Каберне, Бовин Мерлот, Бовин Шардоне
  • Сокови - Кока Кола, Фанта, Швепс, Тоник, Пепси, Миранда, Браво портокал, Браво мулти, Гора портокал, Гора праска, Гора јаболко
  • Вода Горска (газирана - негазирана)
  Во моментов нема ниту еден коментар!
  Одберете начин кој највеќе ви одговара и
  РЕЗЕРВИРАЈТЕ
  Може да одберете опција
  и веднаш ќе ве поврземе со ресторанот
  Или јавете се на:
   Галерија:
   Опис

   Организираме секаков вид на прослави, свадби, крштевки, семинари, бизнис средби ...

   Локацијата на ресторанот е на 10 км од центарот на градот или на само 1км од свртувањето во десно пред населба Драчево на патот за Марков Манастир.

   Ресторанот е со ексклузивно дизајниран ентериер, со најсовремена кујна опремена по сите светски стандарди, со врвна опрема за озвучување и неверојатни светлосни ефекти. Сето ова ќе придонесе Вашата прослава да биде посебна и да се одржи во прекрасна атмосфера.

   Мени
   МEНИ 1
   • Мешана Салата
   • Зелка бела, зелка црвена, цвекло, морков, домат, краставица, маслинка, марула
   • Ладно предјадење - Ордевер
   • Пилешка салата, урнебесна салата, пилешко чадено, печеница говедска, кулен говедски, кашкавал, сирење
   • Топло предјадење
   • Похован кашкавал, похована пирошка, тартар сос
   • Главно јадење
   • Пилешки стек, динстано телешко, сос од печурки Прилог: Пекарски компир, мешано вариво
   • Десерт: Чоколадна торта
   МЕНИ 2
   • Мешана салата
   • Зелка бела, зелка црвена, цвекло, морков, домат , краставица, маслинка, марула
   • Ладно предјадење - Ордевер
   • Пилешка салата, урнебес салата, пилешко чадено, печеница говедска, кулен говедски, кашкавал, сирење, мантии
   • Топло предјадење
   • Похован кашкавал, похована зденка, поховани маслинки, тартар сос Главно јадење
   • Полнет пилешки стек, плескавица, динстано телешко, сос од печурки
   • Прилог: печен компир, морков, шампињони
   • Десерт: Домашна торта
   МЕНИ 3
   • Мешана салата
   • Зелка бела, зелка црвена, цвекло, морков, домат, краставица, маслинка, марула
   • Беровиќ салата
   • домати, краставици, зелена пиперка, сирење, маслинка, марула
   • Ладно предјадење - Ордевер
   • Пилешка салата, урнебес салата, пилешко чадено, печеница говедска, кулен говедски, кашкавал, сирење, мантии, пршута
   • Топло предјадење
   • Похован кашкавал, поховани тиквици, поховани тагатели, поховани маслинки, тартар сос
   • Главно јадење
   • Селско месо, пилешки стек, шашлик
   • Прилог: Печен компир, мешано вариво, брокула
   • Десерт: Трилече
   МЕНИ 4
   • Рокула салата - рокула, шери домат, маслинка, пршута говедска, пармезан.
   • Цезар салата - Марула, пилешки стек, шери домат, пармезан, дресинг.
   • Ладно предјадење - Ордевер
   • Пилешка салата, урнебес салата, пилешко чадено, печеница говедска, кулен говедски, кашкавал, сирење, пршута, суџук димен
   • Топло предјадење
   • Похован кашкавал, похована зденка, поховани крокети, тартар сос.
   • Главно јадење
   • Пилешки стек кватро формаџо, похован рамтек, роловано јунешко.
   • Прилог: Динстан ориз, мешано вариво, брокула
   • Десерт: Лиз кејк
   ПИЈАЛОЦИ
   • МЕНИ 1
   • Неограничена количина во времетраење од 6 саата
   • Аперитив: Тиквешка жолта
   • Пиво: Скопско, Златен даб
   • Наливни вина тиквешко бело - црвено - розе)
   • Сокови: Кока Кола, Фанта, Швепс, Пепси, Миранда, Браво портокал, Браво мулти
   • Вода Горска(газирана - негазирана)
   • МЕНИ 2
   • Неограничена количина во времетраење од 6 саата
   • Аперитиви: Тиквешка жолта, Коњак, Вотка, Узо, Пелинковац
   • Пиво: Скопско, Златен даб, Амстел, Туборг
   • Сортни вина Тиквеш 0,7 l. (Александрија бела – црвена , Траминец, Т'га за југ)
   • Сокови: Кока Кола, Фанта, Швепс Тоник, Пепси, Миранда, Браво портокал, Браво мулти, Гора портокал, Гора праска, Гора јаболко
   • Вода Горска (газирана - негазирана)
   • МЕНИ 3
   • Неограничена количина во времетраење од 6 саати
   • Аперитиви: Тиквешка жолта, Коњак, Шток, Вотка, Џин, Узо, Пелинковац, Виски
   • Пиво - Скопско, Златен Даб, Амстел, Туборг
   • Сортни вина - Тиквеш, Александрија кувее бела - црвена, Бовин Каберне, Бовин Мерлот, Бовин Шардоне
   • Сокови - Кока Кола, Фанта, Швепс, Тоник, Пепси, Миранда, Браво портокал, Браво мулти, Гора портокал, Гора праска, Гора јаболко
   • Вода Горска (газирана - негазирана)
   Локација
   Инфо

   Хотел Беровиќ

   Адреса: Патот за Марков манастир пред Батинци
   Веб сајт: http://www.hotelberovic.mk
   Е-пошта: hotel_berovic.info@yahoo.com
   Места за седење (внатре): 600
   Картички: Visa,MasterCard,Maestro
   Јазици: Англиски
   Паркинг: 400 приватен паркинг
   Работно време: 09:00-24:00 / 09:00-01:00
   Вид на музика: По Ваш избор
   Датум на отворање: 11.30.2015
   Посети на web страницата: 12285
   Безжичен интернет пристап (WiFi)   Во моментов нема ниту еден коментар!
   Одберете начин кој највеќе ви одговара и
   РЕЗЕРВИРАЈТЕ
   Може да одберете опција
   и веднаш ќе ве поврземе со ресторанот
   Или јавете се на:
   02 3085600 локал 624
   РЕЗЕРВИРАЈ