ПОЧЕТНА | ЗА НАС | ПРИЈАВИ РЕСТОРАН | КОНТАКТ
Одберете јазик:     
 
 
 
 
 
 
 
 
  РЕСТОРАНИ-ДЕТСКО КАТЧЕ
Ресторан Астера
Ресторан Астера Скопје  
Додека вие уживате во пријатниот амбиент со добар пијалок и одлична храна, вашите деца се забавуваат бесплатно во детското катче на Астера lounge bar & kids club...
 
 
 
  НАЈБАРАНИ РЕСТОРАНИ
Ресторан La Champagneria
Ресторан Ла Tана
Ресторан Рагуза 919
Ресторан Буре Етно Клуб
Ресторан Градина
 
 
  ПРЕПОРАЧАНИ ВИНА
САНЏОВЕЗЕ (SANGIOVESE)
Сервирање: Храна готвена со домати, пица, лазањи, пармезан, моцарела, паста или пилешко месо.
 
 
ПОЧЕТНА | ЗА НАС | ПРИЈАВИ РЕСТОРАН | КОНТАКТ
  © Copyright 2006-2011 www.restorani.mk, All Rights Reserved.